Донецька область

В 2016 році буде відновлено призов на строкову службу

Державна прикордонна служба​Держприкордонслужба відновить призов на строкову службу. Нагадаємо, що 2008 року скасовано призов на строкову службу. Наразі стало відомо, що 2016 року буде відновлено призов. Такі дані було отримановід глави прикордонного відомства України Віктора Назаренко - "Що стосується найближчих перспектив, то ми змушені навесні як тимчасовий захід відновити призов на строкову службу.

Пентагон підтвердив вірогідність нового наступу РФ в Донбасі

наступ в ДонбасіМіністр оборони США Ештон Картер підтвердив повідомлення головнокомандувача сил НАТО в Європі генерала Філіпа Брідлава про високу ймовірність підготовки російських військ до нового наступу в Донбасі.

Про це Картер говорив на слуханнях у сенатському комітеті з асигнувань, передає Голос Америки.

Бойовики стягують БТР і танки під Маріуполь

На південь від Донецька бойовики підсилюють висунуті вперед тактичні груп з розгортанням у районах Тельманове та Старобешеве тактичних резервів.

Про це в середу, 18 березня, повідомив координатор групи «Інформаційне Опір» Дмитро Тимчук.

За даними військового експерта, за розгорнутої раніше в даному районі батальйонної тактичної групою поступово розгортається ще одна БТГ російських військ.

На приморському напрямку зосереджена на північ Новоазовська ударна тактична група російських військ виділила частину сил і засобів для безпосереднього ведення бойових дій на ділянці Павлопіль - Широкино, що прикривають шлях на Маріуполь.

Під Маріуполем судили військового

Суд над солдатомВоловахскій районний суд засудив солдата однієї з військових частин на Донеччині до п'яти років позбавлення волі.

Вказаного військовослужбовця визнали винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження зі зброєю, що призвело до смерті потерпілого).

Subscribe to RSS - Донецька область