Київська область

В 2016 році буде відновлено призов на строкову службу

Державна прикордонна служба​Держприкордонслужба відновить призов на строкову службу. Нагадаємо, що 2008 року скасовано призов на строкову службу. Наразі стало відомо, що 2016 року буде відновлено призов. Такі дані було отримановід глави прикордонного відомства України Віктора Назаренко - "Що стосується найближчих перспектив, то ми змушені навесні як тимчасовий захід відновити призов на строкову службу.

Україна збільшить кількість бойових кораблів ВМС

бойові кораблі УкраїниЧисельність Військово-морських сил Збройних сил України до 2020 року має збільшитися на 30 одиниць, повідомив командувач ВМС ЗС України Сергій Гайдук. За його словами, мова йде про бойові кораблі і судна забезпечення.

"Основою перспективного складу ВМС України послужать сучасні корвети, перший з яких повинен бути готовий до 2018 року", - розповів Гайдук.

ВМС України планує отримати нові ракетні, десантні, артилерійські катери, зазначив він.

Порошенко розповів про перемогу в газовій суперечці з Росією

ПорошенкоУкраїна добилася успіхів в конфлікті з Росією про умови постачання газу. Про це заявив Президент України Петро Порошенко в телеінтерв'ю "5 каналу".

"Ми нарешті привели до перемоги України в газовому диспуті", - сказав він. На думку П.Порошенка, це сталося завдяки відсутності корупційних інтересів нинішнього керівництва держави в газовій сфері.

"Динамо" і "Дніпро" зіграють матчі у Лізі Європи

динамоУ четвер, 19 березня українські клуби спробують пробитися в 1/4 фіналу Ліги Європи.

Сьогодні київське "Динамо" і дніпропетровський "Дніпро" спробують зберегти для України єврокубкову весну 2015 року. Адже після вильоту "Шахтаря" з Ліги чемпіонів, де шансів особливо і не було, в Лізі Європи суперники куди "прохідні".

Страницы

Subscribe to RSS - Київська область