Луганська

В 2016 році буде відновлено призов на строкову службу

Державна прикордонна служба​Держприкордонслужба відновить призов на строкову службу. Нагадаємо, що 2008 року скасовано призов на строкову службу. Наразі стало відомо, що 2016 року буде відновлено призов. Такі дані було отримановід глави прикордонного відомства України Віктора Назаренко - "Що стосується найближчих перспектив, то ми змушені навесні як тимчасовий захід відновити призов на строкову службу.

20 ракет з "Граду" по позиціях сил АТО

установка ГрадНа Луганщині представники НВФ 20 разів обстріляли позиції українських військових, повідомили у секторі "А".

З південного напрямку бойовики випустили 20 ракет з установки "Град" по позиціях сил АТО. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив прес-офіцер сектору "А" Володимир Корніяка.

Черговий гумконвой РФ перетнув український кордон

гумконвойПозачергова автоколона МНС Росії з гуманітарним вантажем для жителів ЛНР перетнула кордон і прямує до Луганська.

 Про це сепаратистському "ЛуганскІнформЦентру" повідомили в Центрі управління відновленням (ЦУВ) ЛНР.

За словами представника ЦУВ, у складі колони - 24 автомобілі, які доставлять до столиці ЛНР продукти харчування, будматеріали та матеріали для забезпечення посівної кампанії.

Subscribe to RSS - Луганська