Київ

В 2016 році буде відновлено призов на строкову службу

Державна прикордонна служба​Держприкордонслужба відновить призов на строкову службу. Нагадаємо, що 2008 року скасовано призов на строкову службу. Наразі стало відомо, що 2016 року буде відновлено призов. Такі дані було отримановід глави прикордонного відомства України Віктора Назаренко - "Що стосується найближчих перспектив, то ми змушені навесні як тимчасовий захід відновити призов на строкову службу.

Україна збільшить кількість бойових кораблів ВМС

бойові кораблі УкраїниЧисельність Військово-морських сил Збройних сил України до 2020 року має збільшитися на 30 одиниць, повідомив командувач ВМС ЗС України Сергій Гайдук. За його словами, мова йде про бойові кораблі і судна забезпечення.

"Основою перспективного складу ВМС України послужать сучасні корвети, перший з яких повинен бути готовий до 2018 року", - розповів Гайдук.

ВМС України планує отримати нові ракетні, десантні, артилерійські катери, зазначив він.

Порошенко розповів про перемогу в газовій суперечці з Росією

ПорошенкоУкраїна добилася успіхів в конфлікті з Росією про умови постачання газу. Про це заявив Президент України Петро Порошенко в телеінтерв'ю "5 каналу".

"Ми нарешті привели до перемоги України в газовому диспуті", - сказав він. На думку П.Порошенка, це сталося завдяки відсутності корупційних інтересів нинішнього керівництва держави в газовій сфері.

Вкладники "Дельта Банку" запалили шини під Кабміном

вкладники Дельта БанкуПід будівлею Кабінету Міністрів України протестувальники запалили шини: обурені колапсом "Дельта Банку" вкладники вимагають націоналізації фінустанови.

В акції бере участь близько 300 осіб. Охороняють протест представники Нацгвардії та київської міліції.

Одного з учасників акції уже затримали і посадили в міліцейську машину. Однак не відомо, чи затриманому висунули якесь звинувачення

Індія "втратила" відправлені на ремонт в Україні літаки Ан-32

Ан-32Міністерство оборони Індії звинувачує державне підприємство "Антонов" в несумлінності при виконанні контракту з ремонту партії літаків. Індійська влада не можуть встановити місцезнаходження п'яти своїх транспортних літаків Ан-32, які раніше були відправлені на модернізацію в ангари українського держпідприємства "Антонов".

Страницы

Subscribe to RSS - Київ