За кордоном

Останнє речення для уникнення дефолту Греції

Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер виступить у понеділок, 29 червня, з останніми пропозиціями для уникнення дефолту Греції. Про це заявив єврокомісар з питань економіки П'єр Московісі в інтерв'ю одній із французьких радіостанцій.

США стануть одним з основних експортерів нафти до 2025 року

експорт нафти СШАДо 2025 року США будуть експортувати близько 2,4 млн барелів нафти на день або 120 млн тонн.
 
Про це повідомляється в звіті консалтингової компанії Turner, Mason & Co., який підготовлений на замовлення управління енергетичної інформації Міненерго США (EIA).
 

Вбивство вболівальника викликало масові заворушення

Вбивство вболівальникаУ Польщі масові заворушення через вбивство вболівальника. Поліція припускає, що уболівальник був поранений з поліцейського рушниці. У польському місті Кнурову вбивство вболівальника викликало масові заворушення. Про це повідомляє телеканал TVN24.

Московський парад 9 травня відвідають 26 глав держав

парад в МосквіУчасть у московському параді до Дня Перемоги офіційно підтвердили 26 глав держав. Про це повідомив глава адміністрації президента РФ Сергій Іванов, який очолює оргкомітет з підготовки до святкування 9 травня. Він повідомив, що 9 травня Москву з офіційним візитом відвідають глави 26 держав.

У навчаннях біля берегів Норвегії візьмуть участь 5000 солдатів НАТО

корабльДо 5000 військових НАТО візьмуть участь з 4 по 13 травня у військових навчаннях біля узбережжя Норвегії. За інформацією норвезьких військових, в ході навчань відпрацьовуватимуться дії з боротьби з підводними човнами супротивника.

Для вирішення поставлених завдань планується задіяти понад десяти бойових кораблів і субмарин, а також літаки і вертольоти.

Страницы

Subscribe to RSS - За кордоном